"Kromě vysoké profesionality, kterou je tato klinika pověstná, oceňuji zvláště laskavý přístup k pacientům, vzájemnou úctu a pochopení."
Velmi si vážíme všech, kteří již 30 let rozšiřují počet spokojených klientů naší Lexum rodiny. Rádi se s vámi podělíme o jejich osobní zkušenosti a hodnocení.
"Kromě vysoké profesionality, kterou je tato klinika pověstná, oceňuji zvláště laskavý přístup k pacientům, vzájemnou úctu a pochopení."
"Nesetkala jsem se s tak perfektním přístupem a vysvětlením mého problému. Děkuji MUDr. Mázik."
"Váhala jsem, ale dnes vím, že to bylo správné rozhodnutí. Během jednoho měsíce, od vstupního vyšetření až po operaci šedého zákalu a implantaci víceohniskových čoček vidím třetí den po operaci absolutně bez komplikací na všechny vzdálenosti."
"Jsem po operaci - vidím na 3 vzdálenosti, výsledek výborný. Pěkný přístup primáře MUDr. Cholevy a celého kolektivu."
"Úžasný přístup týmu celé oční kliniky, zejména děkuji MUDr. Krejčí, která svým lidským chováním přispívá ke klidu v léčbě očních problémů."
"Přeji společnosti Lexum, aby pro ni pracovalo co nejvíc takových andělů."
"Nikde jsme nezažily tak profesionální přístup, jako ve vaší optice."
"Díky vaší skvělé péči jsem se zbavila brýlí a omládla jsem."
"Byla jsem velmi spokojená. Všem pracovníkům děkuji. Děkuji zvlášť paní primářce."
"Dlouho jsem se nesetkal s takovým přístupem k člověku jako u Vás."
"Lexum dělá šťastné lidi! Děkuji celému báječnému týmu této skvělé pražské kliniky."
"Všem lidem se šedým zákalem operaci doporučuji, je bezbolestná."
"Od prvního kontaktu s přívětivými recepčními až k operačnímu sálu a zpět jsem se setkávala s naprostou profesionalitou, klidem, laskavostí a pochopením."
"Velmi spokojena! Příjemné prostředí, ochotný, usměvavý personál, uklidňující!"
"Profesionální přístup, skvělý ochotný personál, skvělí lékaři."
"Velmi děkuji za individuální přístup. Pan primář MUDr. Choleva byl velmi milý."
"Velice děkuji za úžasnou péči a přístup lékaře MUDr. Němce a celého personálu."
"Maximální spokojenost, profesionální přístup, vždy milý personál, ochota vyhovět."
"Chcel by som sa týmto veľmi poďakovať MUDr. Fučíkovi za perfektne prevedenú operáciu, za absolútne profesionálný, veľmi empatický a ľudský prístup."
"S oční klinikou Lexum jsem byla velmi spokojená, personál ochotný, milý a vstřícný."
"Spokojen s průběhem operace a chválím přístup zaměstnanců."