"Samotný zákrok byl rychlý a zcela bezbolestný. Obávala jsem se, jaké to bude po operaci, ale všechno bylo úplně v pohodě a hned po příjezdu domů jsem viděla naprosto čistě a jasně."
Velmi si vážíme všech, kteří již 30 let rozšiřují počet spokojených klientů naší Lexum rodiny. Rádi se s vámi podělíme o jejich osobní zkušenosti a hodnocení.
"Samotný zákrok byl rychlý a zcela bezbolestný. Obávala jsem se, jaké to bude po operaci, ale všechno bylo úplně v pohodě a hned po příjezdu domů jsem viděla naprosto čistě a jasně."
studentka
"Nikdy nezapomenu na první ráno po operaci, kdy jsem stála v absolutním úžasu na balkoně a dívala se do kraje. Poznávám lidi na ulici, mohu nosit sluneční brýle, sportovat... Prostě zázrak!"
praktická lékařka
"Výběru kliniky kvůli operaci šedého zákalu jsem věnoval určitý čas. Již samotné předoperační vyšetření potvrdilo správnost mé volby."
"S operací a následnou léčbou jsem byl maximálně spokojen. Dodnes jsem bez problémů. Loni podstoupila manželka na mé doporučení operaci šedého zákalu na vaší klinice. Všem děkujeme za perfektní práci."
"Jsem naprosto nadšená a krásně vidím. Děkuji za Váš lidský přístup a vysvětlení všeho, co jsem potřebovala."
"Cítila jsem se u Vás opravdu jako pacient, na kterém Vám záleží. Bylo mi u Vás moc dobře a všem Vám děkuji za péči."
"Celkové ošetření a služby na vaší klinice ve mně zanechaly obrovský dojem a spoustu pozitivních emocí."
"Musím konstatovat, že jsem se nikdy v životě nesetkal s tak profesionálním přístupem a přitom velmi lidským. Děkuji za vše."
"Péče o pacienty je špičkově profesionální, ale všichni pracovníci poskytují pacientům tak laskavý a nesmírně lidský přístup, že jsem se za celý život s ničím podobným v českém zdravotnictví ještě nesetkala."
"Velký dík za mimořádně lidský přístup, empatii a profesionální erudici MUDr. Marešovi."
"Provedení operace luxusní. Jsem velice spokojená, mohu Vaše služby jen doporučit."
"Děkuji za brzký termín operace, profesionalitu a skvělé ruce MUDr. Bendovi."
"Nejkrásnější je psát toto poděkování, aniž bych hledal brýle. Je až neuvěřitelné, co mám zpět ze dne na den."
"Šest týdnů po operaci a vidím krásně bez brýlí. Lexum doporučuji všem, kteří ještě váhají."
"Operace očí mi umožnila kvalitnější a snadnější život."
"Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala. Mé obavy byly zbytečné. Užívám si života bez brýlí."
"Již 2. den po zákroku vidíte zcela bez jakýchkoliv problémů. Tuto operaci doporučuji naprosto každému, není na co čekat. Je to pro mne zázrak!"
"Mohl jsem se vrátit velmi rychle zpět do práce a plně věnovat se pacientům i dalším aktivitám."
"Na klinice má člověk pocit, že se o něj opravdu zajímáte. S výsledkem jsem moc spokojená. Děkuji MUDr. Mázik i celému kolektivu."
"Po operaci se mi celý svět projasnil, zostřily se mi hrany u všech předmětů a zlepšilo se i prostorové vidění. Děkuji MUDr. Vaníčkovi i celému týmu."
"Vážený pane primáři Fučíku, jsme Vám i Vaší klinice extrémně zavázáni a vděčni za záchranu zraku u našeho chlapce."