"Excellent services, excellent staff, very happy with the operations."
Velmi si vážíme všech, kteří již 30 let rozšiřují počet spokojených klientů naší Lexum rodiny. Rádi se s vámi podělíme o jejich osobní zkušenosti a hodnocení.
"Excellent services, excellent staff, very happy with the operations."
"Paní primářka Fučíková vrátila otci velkou chuť do plnohodnotného života. Já tomu říkám zázrak a osobně tuto kliniku doporučuji všem, co ještě přemýšlí nad léčbou svého zraku."
"Klinika Lexum mi doslova zachránila zrak. Z celého srdce děkuji!"
"Operace dopadla perfektně. Vidím na operované oko jako ostříž. Děkuji lékařům za tento zázrak."
"Výsledek obou operací výrazně předčil moje očekávání. Váš profesionální a zároveň lidský přístup kolektivu k pacientovi není bohužel ve všech zdravotnických zařízeních samozřejmostí. Děkuji zejména MUDr. Brožkové a MUDr. Pavličkové."
"Naprosto špičkové výkony. Vyslovuji všem hluboké uznání a velký dík za vstřícný přístup a v mém případě navíc za mimořádně úspěšný zákrok."
"Takto si představuji, že by v mém ideálním světě mělo fungovat zdravotnictví... Celou dobu jsem měla pocit, že jsem v dobrých rukou, MUDr. Šneberk mi vše zodpověděl. Vždy jsem v Lexum spokojená."
"Pokud se někomu z mého okolí "zakalí zrak", tak ho popadnu a odvedu do Lexum. Kdyby celé naše zdravotnictví fungovalo jako zde, tak by bylo blaze v naší kotlině."
"Každý úsměv, vlídné a uklidňující slovo, odbourávalo stres. Děkuji jmenovitě MUDr. Stanynecovi a MUDr. Chodurovi."
"Tak profesionální, vlídný a lidský přístup jsem ještě nikdy a nikde nepocítila. Děkuji MUDr. Brožkové a jejímu týmu, opravdu moc velký dík a uznání."
"Kdybych měl třetí oko, tak bych zase zaběhl k vám na kliniku! Vidím na obě oči do dálky jako za mlada. Děkuji vám všem, zvláště pak MUDr. Ventrubovi a MUDr. Matějkové."
"Kliniku Lexum doporučuji všude kudy chodím. Naprosto profesionální přístup. Díky Lexum vidím svět jasněji."
"Děkuji, děkuji, děkuji! Takto si představuji zdravotnické zařízení 21. století! Trpělivost, laskavost a empatie, profesionalita."
"Je to úžasné, když po 60 letech nemusím nosit brýle po celý den. Děkuji za skvělý profesionální a lidský přístup."
"Než jsem si to stačil uvědomit, bylo vše hotovo. Odcházel jsem s pocitem, že každému pacientovi je věnována individuální péče na nejvyšší profesionální úrovni. Děkuji MUDr. Ventrubovi i MUDr. Holínkové."
"Svým přívětivým, klidným a laskavým přístupem mne vždy uklidnili a minimalizovali tak strach, který má jistě před operací každý klient. Upřímné poděkování patří doc. Hlinomazové, MUDr. Vaníčkovi a paní primářce MUDr. Zapletalové."
"Svět se projasnil, na čtení nepotřebuji brýle, čtu i malá písmena, žádné potíže nemám. Moc děkuji celé brněnské klinice za profesionální přístup a vlídné zacházení."
"Byl jsem smířen, že na jedno oko prostě neuvidím. Po zákrocích MUDr. Brázdy se dostavilo výrazně zlepšení až zmizení problému. Velmi vám všem děkuji."
"Klinika Lexum mně byla doporučena jako poslední možnost na záchranu zraku. Péče výrazně zpomalila progresi onemocnění."
"Skvělá péče před, ale zejména po operaci oka. Rozhodně doporučuji všem, i těm, kteří mají obavy či strach. Výsledek po operaci je úžasný."
"Přicházela jsem k vám s důvěrou, že mi pomůžete zrak zachránit a jsem šťastná, že dnes mohu opět číst, jistě se pohybovat a pokračovat v činnostech, na které jsem byla zvyklá."