"Jsem velmi spokojená s klinikou, hlavně výborný přístup k pacientům."
Velmi si vážíme všech, kteří již 30 let rozšiřují počet spokojených klientů naší Lexum rodiny. Rádi se s vámi podělíme o jejich osobní zkušenosti a hodnocení.
"Jsem velmi spokojená s klinikou, hlavně výborný přístup k pacientům."
"Příjemné a profesionální jednání zdravotnického personálu."
"Vážím si toho, v jaké atmosféře vše probíhalo."
"Nesetkala jsem se za svých 66 let s lepšími lékaři ani personálem. Všem moc děkuji, speciálně MUDr. Němcovi!"
"S jednáním personálu jsem velmi spokojená, a to na příjmu i na operačním sále. Srdečně děkuji!"
"Jsem velmi spokojená, pochvalu si určitě zaslouží všichni, kteří tu pracují."
"Spokojenost 100%! Vaší kliniku doporučuji všem svým známým s očními vadami."
"Setkala jsem se s neskutečnou ochotou, člověk je jak v jiném světě."
"Chtěl bych poděkovat za vynikající péči. Děkuji prim. Tomášové i prim. Fučíkovi. Moc jste mi pomohli."
"Maximální spokojenost od recepce až po lékaře. Profesionální přístup všech."
"Děkuji za to, že se pacient cítí už od přijetí po celou dobu zákroku dobře."
"Cením si odborných znalostí MUDr. Vasianovich i její empatie."
"Byla mně doporučena tato klinika, která je vyhlášena jako nejlepší. A opravdu je tomu tak."
"Moc děkuji MUDr. Brožkové a jejímu týmu za úžasnou práci a nádherně lidský přístup, za všechno, co jste udělaly pro moje stařecké oči."
"Lékaři i sestřičky byli ochotní, milí, vstřícní a hlavně profesionální.
"Vše včas, bez prodlev a profesionálně, včetně příjemného prostředí. Zvláštní poděkování primářce MUDr. Tomášové za osobní přístup, vstřícnost a následnou péči po operaci."
"Nevěřila jsem, že to bude bezbolestné, ale opravdu super. A hlavně vidím krásně."
"Často řídím a míval jsem problémy hlavně za šera. Teď po operaci nepotřebuji brýle a jsem nadšený."
"Z operace jsem měla velký strach. Ale zbytečně. Je to úžasný pocit, když nemusím pořád vyměňovat brýle."
"Všechno mi vysvětlili, vše proběhlo na jedničku a za pár dní už jsem mohl bez brýlí vyrazit na kolo."
"Po zákroku se mi velmi zlepšil zrak. Děkuji MUDr. Vaníčkovi i všem sestrám za bezvadnou péči."