"Je mi 65 let a po operaci šedého zákalu snížili mých 6 dioptrií na nulu. Děkuji za perfektní a odbornou práci."
Velmi si vážíme všech, kteří již 30 let rozšiřují počet spokojených klientů naší Lexum rodiny. Rádi se s vámi podělíme o jejich osobní zkušenosti a hodnocení.
"Je mi 65 let a po operaci šedého zákalu snížili mých 6 dioptrií na nulu. Děkuji za perfektní a odbornou práci."
"Jsem po zákroku naprosto spokojen. Velice jsem ocenil také celkovou profesionalitu a přístup personálu kliniky Lexum k pacientovi."
IT technik
"Na klinice jsem se cítila příjemně, personál byl milý a vstřícný."
Administrativní pracovnice
"Zdravotnický personál včetně lékařů byl velmi milý, přívětivý a trpělivý. Celé vstupní vyšetření na mě udělalo velmi dobrý dojem."
učitelka mateřské školy
"Překvapilo mě moderní a doslova profesionální prostředí na klinice Lexum, kde jsem absolvovala vstupní vyšetření. Všichni byli vstřícní a ochotní."
Důchodkyně
"Vřele Vám všem děkuji, děkuji předně panu primáři MUDr. Martinu Fučíkovi a jeho operačnímu týmu za perfektní a rychlé odstranění šedého zákalu obou očí."
"Velký vděk, úžasný výsledek po operaci šedého zákalu u obou očí. Milý, profesionální přístup, perfektní organizace."
"Zákrok na Vaší klinice byl pro mě zážitek."
"Děkuji za Váš přístup a ochotu. Personál je vždy milý a usměvavý."
"Byla jsem velmi spokojena a potěšena ochotou celého personálu. Vzorná péče MUDr. Šneberka."
"Děkuji za operaci i skvělou následnou péči, MUDr. Vaníčkovi i MUDr. Marešovi."
"Výsledek na 1*, všem doporučuji."
"Po operaci šedého zákalu vidím perfektně a nepotřebuji brýle ani na dálku, ani na čtení. Děkuji doc. Studenému."
"Po zákroku vidím tak nádherně, že tomu nemůžu ani uvěřit."
"Již první setkání s personálem bylo velice příjemné a odbouralo mé obavy s tím, co mě čeká."
"Není nad to vše vidět krásně a hlavně bez brýlí."
"Ráda bych poděkovala za osobní a citlivý přístup a špičkovou péči nejen MUDr. Vaníčkovi."
"Jsem velmi spokojen s personálem celé kliniky. Poděkování MUDr. Ráchelové."
"Oční kliniku Lexum bych doporučila každému. Děkuji panu primáři Fučíkovi za provedení malého zázraku, operace šedého zákalu."
"Děkuji za veškerou péči, jsem velmi spokojen a budu Vás doporučovat!"
"Děkujeme celému personálu oční kliniky Lexum."